Lista startowa

26 43 20 23 10 7
Razem: 129 uczestników
Listy startowe według tras - wybierz kolor. Wpisanie na listę i przydzielenie numeru startowego następuje po uiszczeniu opłaty.
Nr st. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Czas startu
56 Olivia Adamek Gdynia Hefalumpy sob., 11/07/2020 - 12:19
57 Bartłomiej Adamek Gdynia Hefalumpy sob., 11/07/2020 - 12:19
125 Natalia Bakhovska Gdansk sob., 11/07/2020 - 12:31
103 Krzysztof Banach Elbląg 9 PKPanc/EKO GRYF sob., 11/07/2020 - 11:20
104 Janina Banach Elbląg 9 PKPanc/EKO GRYF sob., 11/07/2020 - 11:20
4 Kamil Bernasiak Gdynia MAKI sob., 11/07/2020 - 12:00
2 Alicy Bernasiak Gdynia MAKI sob., 11/07/2020 - 12:00
120 Monika Bernaszuk Pruszcz Gdański Navigatoria Fatal sob., 11/07/2020 - 11:22
77 Ziemowit Bernatowicz Rumia Drużyna B sob., 11/07/2020 - 10:11
93 Tomasz Boński Gdańsk Bonanza sob., 11/07/2020 - 11:14
127 Sławek Brechelke Rumia sob., 11/07/2020 - 10:31
78 Anna Brodacka Rumia Drużyna B sob., 11/07/2020 - 10:11
117 Andrzej Buchajewicz Rotmanka mc2 sob., 11/07/2020 - 10:12
43 Vadym Bytsiv Gdańsk Batoge sob., 11/07/2020 - 11:08
90 Tomasz Chojnowski Toruń Ziomeczki sob., 11/07/2020 - 10:17
61 Piotr Choma Gdańsk ROMEKO marine Team sob., 11/07/2020 - 12:10
64 Adam Choma Gdańsk ROMEKO marine Team sob., 11/07/2020 - 12:10
63 Aleksandra Choma Gdańsk ROMEKO marine Team sob., 11/07/2020 - 12:10
5 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA Słupsk sob., 11/07/2020 - 10:00
101 Aneta Dadacz Gdańsk Power Girls sob., 11/07/2020 - 10:23
42 Jędrzej Danowski Reda Batoge sob., 11/07/2020 - 11:08
14 Waldemar Dargacz Niestępowo Pidżamersi sob., 11/07/2020 - 10:02
108 Justyna Dolna Wejherowo Księgowa na gigancie ;) sob., 11/07/2020 - 12:25
47 Kamila Dziennik Łabiszyn Forest Gang sob., 11/07/2020 - 11:05
122 Agnieszka Falaszek Bydgoszcz Kung-fu Panda sob., 11/07/2020 - 10:27
115 Aleksandra Gramann Gdańsk LENIWCE sob., 11/07/2020 - 12:29
60 Michał Grochowski Gdańsk LPP Team sob., 11/07/2020 - 10:05
22 Małgorzata Głuszkiewicz Kielno Sisters sob., 11/07/2020 - 11:02
86 Michał Jabłoński Gdańsk BigYellowFoot Adventure Team sob., 11/07/2020 - 10:13
82 Karolina Jank Gdynia Odjazdowe Jeże sob., 11/07/2020 - 12:23
40 Beata Jerzy Gdańsk Betisalove sob., 11/07/2020 - 12:17
91 Piotr Kajzer Gdańsk Krwiożercze Borsuki sob., 11/07/2020 - 12:14
92 Stanisław Kajzer Gdańsk Krwiożercze Borsuki sob., 11/07/2020 - 12:14
51 Agata Kamińska Nowy Jasiniec My z mamą sob., 11/07/2020 - 12:06
50 Małgorzata Kamińska Nowy Jasiniec My z mamą sob., 11/07/2020 - 12:06
124 Łukasz Kamiński Gdańsk Oko Technika sob., 11/07/2020 - 10:29
49 Adam Kamiński Nowy Jasiniec My z mamą sob., 11/07/2020 - 12:06
37 Dariusz Karkut Miastko Hamer sob., 11/07/2020 - 12:13
11 Ireneusz Klimczak Gdynia Gang Brawlerów sob., 11/07/2020 - 12:03
12 Laura Klimczak Gdynia Gang Brawlerów sob., 11/07/2020 - 12:03
9 Radosław Kończak Elbląg RaBeRy sob., 11/07/2020 - 12:01
8 Benita Kończak Elbląg RaBeRy sob., 11/07/2020 - 12:01
28 Adam Kot Gdańsk Nie powiem sob., 11/07/2020 - 11:03
81 Kasia Kruczkowska Gdynia Odjazdowe Jeże sob., 11/07/2020 - 12:23
84 Klara Kruczkowska Gdynia Odjazdowe Jeże sob., 11/07/2020 - 12:23
83 Aniela Kruczkowska Gdynia Odjazdowe Jeże sob., 11/07/2020 - 12:23
80 Rafał Kruczkowski Gdynia Odjazdowe Jeże sob., 11/07/2020 - 12:23
97 Maria Kubiak Rumia Janowo sob., 11/07/2020 - 10:21
96 ANDRZEJ KUBIAK Rumia Janowo sob., 11/07/2020 - 10:21
68 Karolina Kuś Toruń Forest Gang sob., 11/07/2020 - 12:12
44 Paweł Kwaśkiewicz Gdańsk Batoge sob., 11/07/2020 - 11:08
6 Krzysztof Lewandowski Gdańsk Prawandowscy sob., 11/07/2020 - 11:01
7 Szymon Lewandowski Gdańsk Prawandowscy sob., 11/07/2020 - 11:01
54 Krzysztof Lewosz Gdynia SZTYWNE KLEKOTY + sob., 11/07/2020 - 10:04
33 Alicja Lipińska Słupsk Lipki sob., 11/07/2020 - 12:11
36 Antoni Lipiński Słupsk Lipki sob., 11/07/2020 - 12:11
34 Tomasz Lipiński Słupsk Lipki sob., 11/07/2020 - 12:11
21 Weronika Lubocka Gdynia Sisters sob., 11/07/2020 - 11:02
13 Marcelina Lubocka Gdynia Sisters sob., 11/07/2020 - 11:02
95 Krzysztof Luks Gdańsk Lukstorpeda sob., 11/07/2020 - 10:10
107 Iwona Macuk Gdynia In the Woods sob., 11/07/2020 - 12:16
106 Asia Macuk Gdynia In the Woods sob., 11/07/2020 - 12:16
105 Piotr Macuk Gdynia In the Woods sob., 11/07/2020 - 12:16
20 Monika Malinowska Słupsk sob., 11/07/2020 - 12:07
62 Joanna Markiewicz-Choma Gdańsk ROMEKO marine Team sob., 11/07/2020 - 12:10
31 Agnieszka Matysiak Bydgoszcz Pyza i Suchotki sob., 11/07/2020 - 12:04
48 Romuald Miszewski Rumia Asconi Polska sob., 11/07/2020 - 11:10
126 Andrzej Mosiewicz Gdańsk Szwagry sob., 11/07/2020 - 11:26
67 Iga Mosiołek - Kuś Toruń Forest Gang sob., 11/07/2020 - 12:12
69 Tomasz Mosiołek - Kuś Toruń Forest Gang sob., 11/07/2020 - 12:12
66 Adam Mrozik Bydgoszcz Forest Gang sob., 11/07/2020 - 12:12
18 Iwona Mruk Gdansk Pandorini sob., 11/07/2020 - 11:04
102 Łukasz Muzioł Gdańsk sob., 11/07/2020 - 11:18
26 Łukasz Olszyna Gdynia The Donkeys sob., 11/07/2020 - 12:09
27 Magdalena Olszyna Gdynia The Donkeys sob., 11/07/2020 - 12:09
94 Jacek Pawłowicz Rumia sob., 11/07/2020 - 10:19
58 Szymon Pazda Gdynia Hefalumpy sob., 11/07/2020 - 12:19
55 Grzegorz Pazda Gdynia Hefalumpy sob., 11/07/2020 - 12:19
100 Anna Pencakowska Gdańsk Power Girls sob., 11/07/2020 - 10:23
70 Tomek Plicht Ostrzyce RowerOWCE sob., 11/07/2020 - 10:08
113 Julia Pluszyńska Rumia sob., 11/07/2020 - 12:27
114 Oliwia Pluszyńska Rumia sob., 11/07/2020 - 12:27
72 Jacek Polasz Reda Wykrojniki TSA sob., 11/07/2020 - 11:07
24 Michał Polus Kołobrzeg Szwagry i Michał sob., 11/07/2020 - 12:02
65 Robert Potocki Gdynia GREY WOLF sob., 11/07/2020 - 10:06
15 Kamila Pruska Gdańsk Just Do It sob., 11/07/2020 - 12:05
19 Paweł Pruszkowski Kraśnik sob., 11/07/2020 - 10:01
119 Alicja Pułkowska Pruszcz Gdański Navigatoria Fatal sob., 11/07/2020 - 10:25
17 Magda Płotka Gdansk Pandorini sob., 11/07/2020 - 11:04
129 Ireneusz Płotka Sierakowice sob., 11/07/2020 - 12:33
128 Małgorzata Płotka Sierakowice sob., 11/07/2020 - 12:33
39 Wojciech Rojek Sopot Wiatr we włosach sob., 11/07/2020 - 12:15
38 Katarzyna Rojek Sopot Wiatr we włosach sob., 11/07/2020 - 12:15
41 Małgorzata Rosa Gdańsk Betisalove sob., 11/07/2020 - 12:17
35 Anna Rychły-Lipińska Słupsk Lipki sob., 11/07/2020 - 12:11
79 Filip Rzechowski Gdynia BigYellowFoot Adventure Team sob., 11/07/2020 - 10:13
29 Artur Semsch Gdynia KS PIDRINA GDYNIA sob., 11/07/2020 - 11:06
3 Michał Sierżęga Gdynia MAKI sob., 11/07/2020 - 12:00
88 Rafał Sobiesiak Lębork Baza 44 sob., 11/07/2020 - 11:09
87 Robert Sobiesiak Lębork Baza 44 sob., 11/07/2020 - 11:09
109 Michał Stankiewicz Wejherowo Księgowa na gigancie ;) sob., 11/07/2020 - 12:25
116 Paweł Stefanowski Gdańsk LENIWCE sob., 11/07/2020 - 12:29
59 Michalina Studzińska Krążkowo Forest Gang sob., 11/07/2020 - 11:05
10 Ryszard Suszlik Elbląg RaBeRy sob., 11/07/2020 - 12:01
85 Dariusz Szyca Gdańsk sob., 11/07/2020 - 10:15
71 Filip Szyler Gdańsk sob., 11/07/2020 - 10:07
118 Robert Trzosowski Starogard Gdański Leśne Dziady sob., 11/07/2020 - 11:12
98 Monika Typańska Elbląg Typki sob., 11/07/2020 - 11:16
99 Roman Typański Elbląg Typki sob., 11/07/2020 - 11:16
16 Tomasz Tyszka Gdańsk Just Do It sob., 11/07/2020 - 12:05
121 Marcin Walczyk Pruszcz Gdański Navigatoria Fatal sob., 11/07/2020 - 11:22
45 Tomasz Waleńczak Gdynia Nie powiem sob., 11/07/2020 - 11:03
46 Hubert Waleńczak Gdynia Nie powiem sob., 11/07/2020 - 11:03
123 Rafał Warżała Gdynia Nordland sob., 11/07/2020 - 11:24
25 Michał Wejher Gdańsk Szwagry i Michał sob., 11/07/2020 - 12:02
23 Sławomir Wejher Gdańsk Szwagry i Michał sob., 11/07/2020 - 12:02
1 Piotr Wirkus Gdynia BigYellowFoot / Ciastek4life sob., 11/07/2020 - 11:00
52 Filip Wiśniewski Toporzysko Ja z dziadkiem sob., 11/07/2020 - 12:08
53 Wiesław Wiśniewski Bydgoszcz Ja z dziadkiem sob., 11/07/2020 - 12:08
76 Marcin Wojsa Gdańsk Lost in The Wild sob., 11/07/2020 - 10:09
89 Marek Wrona Pruszcz Gdański Leśne Dziady sob., 11/07/2020 - 11:12
112 Stella Wyganowska Rumia sob., 11/07/2020 - 12:27
74 Izabela Wyganowska Rumia Buszujący w lesie sob., 11/07/2020 - 12:21
75 Maksym Wyganowski Rumia Buszujący w lesie sob., 11/07/2020 - 12:21
111 Dariusz Wyganowski Rumia sob., 11/07/2020 - 12:27
73 Konrad Wyganowski Rumia Buszujący w lesie sob., 11/07/2020 - 12:21
110 Gustaw Wyganowski Rumia sob., 11/07/2020 - 12:27
30 Błażej Łyszczarz Bydgoszcz sob., 11/07/2020 - 10:03
32 Maria Łyszczarz Bydgoszcz Pyza i Suchotki sob., 11/07/2020 - 12:04