Lista startowa

57 22 26 38 4
Razem: 147 uczestników
Listy startowe według tras - wybierz kolor. Wpisanie na listę i przydzielenie numeru startowego następuje po uiszczeniu opłaty.
Nr st. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Czas startu
114 Anna Bakalarska Gdańsk Piszczące Jamniczki sob., 09/12/2017 - 12:00
147 Jarosław Bartczak Toruń sob., 09/12/2017 - 14:07
44 Ignacy Białogrodzki Gdynia MiG sob., 09/12/2017 - 12:00
42 Kuba Białogrodzki Gdynia MiG sob., 09/12/2017 - 12:00
105 Leon Bielicki Straszyn Leśne Pająki sob., 09/12/2017 - 12:00
104 Marek Bielicki Straszyn Leśne Pająki sob., 09/12/2017 - 12:00
86 Agata Bilińska Gdynia Super Kaczki sob., 09/12/2017 - 12:00
28 Ryszard Borko Gdynia KS PIDRINA GDYNIA sob., 09/12/2017 - 13:37
82 Paweł Borowiec Gdańsk BORÓWKI sob., 09/12/2017 - 13:48
83 Krzysztof Borowiec Gdańsk BORÓWKI sob., 09/12/2017 - 13:48
35 Adam Borski Wejherowo Lunatycy sob., 09/12/2017 - 13:38
121 Joanna Borzymowska Gdynia sob., 09/12/2017 - 13:59
111 Robert Brylski Gdynia Andruty sob., 09/12/2017 - 13:57
94 Olaf Brzozowski Gdansk Gryf2015 sob., 09/12/2017 - 12:00
91 Eryk Brzozowski Gdansk Gryf2015 sob., 09/12/2017 - 12:00
93 Darusz Brzozowski Gdansk Gryf2015 sob., 09/12/2017 - 12:00
119 Bruno Bujak Wejherowo Smerfiaki sob., 09/12/2017 - 12:00
118 Agnieszka Bujak Wejherowo Smerfiaki sob., 09/12/2017 - 12:00
49 Aleksandra Chlebus Gdańsk sob., 09/12/2017 - 13:40
76 Barbara Cichosz GDYNIA Gang Wiewióra sob., 09/12/2017 - 12:00
79 Janusz Cichosz GDYNIA Gang Wiewióra sob., 09/12/2017 - 12:00
109 Łukasz Ciunel Gdynia Andruty sob., 09/12/2017 - 13:57
3 Hubert Czoska RUMIA Oddział Bubusia sob., 09/12/2017 - 12:00
2 Adam Czoska Rumia Oddział Bubusia sob., 09/12/2017 - 12:00
18 Marta Drzeżdżon Elbląg Drzeżdżony czw., 09/11/2017 - 13:35
102 Patryk Duda Gdańsk Crossfit Stocznia sob., 09/12/2017 - 13:50
57 Piotr Dzingielewski Gdynia Bambo w lesie sob., 09/12/2017 - 13:53
92 Joanna Englander-Brzozowska Gdansk Gryf2015 sob., 09/12/2017 - 12:00
99 Piotr Gałuch Gdańsk Mini i Misio idą do lasu sob., 09/12/2017 - 12:00
96 Oliwia Gałuch Gdańsk Mini i Misio idą do lasu sob., 09/12/2017 - 12:00
81 Sylwia Gołąb Borzytuchom sob., 09/12/2017 - 12:00
138 Zofia Grabowska Gdynia Rosomaki sob., 09/12/2017 - 12:00
137 Agnieszka Grabowska Gdynia Rosomaki sob., 09/12/2017 - 12:00
142 Kajetan Grabowski Gdynia Rosomaki sob., 09/12/2017 - 12:00
141 Mirosław Grabowski Gdynia Rosomaki sob., 09/12/2017 - 12:00
146 Mateusz Gracz Gdańsk sob., 09/12/2017 - 14:05
130 Iwona Grzywaczewska Kowale Dynamitki sob., 09/12/2017 - 13:52
71 Michał Jabłoński Gdańsk BigYellowFoot Adventure Team sob., 09/12/2017 - 13:44
40 Wioleta Janca Starogard Gdański sob., 09/12/2017 - 12:00
41 Paulina Janca-Chmielecka Starogard Gdański sob., 09/12/2017 - 12:00
60 Marta Jankowska Gdynia Bambo w lesie sob., 09/12/2017 - 13:53
54 Konrad Jaskólski Gdańsk Forest Gaps sob., 09/12/2017 - 12:00
101 Łukasz Jaworski Gdańsk Crossfit Stocznia sob., 09/12/2017 - 13:50
72 Anna Kamińska Starogard Gd. Zygzak sob., 09/12/2017 - 13:46
73 Jarosław Kamiński Starogard Gd. Zygzak sob., 09/12/2017 - 13:46
123 Monika Karpińska Pogórze Karpiki sob., 09/12/2017 - 12:00
124 Tymon Karpiński Pogórze Karpiki sob., 09/12/2017 - 12:00
126 Antoni Karpiński Pogórze Karpiki sob., 09/12/2017 - 12:00
143 Leszek Kieler Gdańsk sob., 09/12/2017 - 14:03
67 Anita Komorowska Gdynia MAJ sob., 09/12/2017 - 13:42
120 Adam Kot Gdańsk Orły i Tygrysy sob., 09/12/2017 - 12:00
87 Krzysztof Kotłowski Iława ZenoTeam sob., 09/12/2017 - 12:00
37 Joanna Kulaszewicz Gdynia Primulki sob., 09/12/2017 - 12:00
64 Grzegorz Kuprewicz Gdańsk Suche majty na dnie morza sob., 09/12/2017 - 13:55
26 Radosław Laskowski Gdynia KS PIDRINA GDYNIA sob., 09/12/2017 - 13:37
65 Agnieszka Lenard Gdańsk Suche majty na dnie morza sob., 09/12/2017 - 13:55
1 Dorota Lepak-Czoska RUMIA Oddział Bubusia sob., 09/12/2017 - 12:00
22 Joanna Lewandowska Rumia Wiatr we włosach sob., 09/12/2017 - 12:00
128 Bogdan Lewko Gdańsk Dynamitki sob., 09/12/2017 - 13:52
62 Mariusz Liksza Gdańsk Suche majty na dnie morza sob., 09/12/2017 - 13:55
50 Krzysztof Luks Gdańsk sob., 09/12/2017 - 12:00
134 Danka Manikowska Żukowo Zielone Żuczki sob., 09/12/2017 - 12:00
133 Emila Manikowska Żukowo Zielone Żuczki sob., 09/12/2017 - 12:00
132 Sławek Manikowski Żukowo Zielone Żuczki sob., 09/12/2017 - 12:00
47 Jakub Mathea Wejherowo Mięsożerne Jednorożce sob., 09/12/2017 - 13:51
46 Piotr Miadzielec Wejherowo sob., 09/12/2017 - 12:00
7 Sławomir Michalewski Gdynia MMS sob., 09/12/2017 - 13:33
8 Michał Michalewski Gdynia MMS sob., 09/12/2017 - 13:33
58 Adam Michniacki Gdańsk Bambo w lesie sob., 09/12/2017 - 13:53
59 Rafał Milkiewicz Gdynia Bambo w lesie sob., 09/12/2017 - 13:53
4 Michał Miotke Gdynia Smutna Prawda sob., 09/12/2017 - 13:31
56 Romuald Miszewski Rumia Asconi Polska sob., 09/12/2017 - 12:00
77 Joanna Miłosz GDYNIA Gang Wiewióra sob., 09/12/2017 - 12:00
75 Franciszek Miłosz GDYNIA Gang Wiewióra sob., 09/12/2017 - 12:00
74 Piotr Miłosz GDYNIA Gang Wiewióra sob., 09/12/2017 - 12:00
78 Urszula Miłosz GDYNIA Gang Wiewióra sob., 09/12/2017 - 12:00
69 Małgorzata Molenda Gdańsk MAJ sob., 09/12/2017 - 13:42
113 Maciej Moszyński Gdynia Andruty sob., 09/12/2017 - 13:57
55 Małgorzata Młodzińska Rumia Asconi Polska sob., 09/12/2017 - 12:00
38 Jacek Nowicki Gdańsk sob., 09/12/2017 - 13:41
31 Natalia Okrój Koleczkowo KOTEX TEAM sob., 09/12/2017 - 12:00
32 Andrzej Okrój Koleczkowo KOTEX TEAM sob., 09/12/2017 - 12:00
33 Filip Okrój Koleczkowo KOTEX TEAM sob., 09/12/2017 - 12:00
34 Kasjan Okrój Koleczkowo KOTEX TEAM sob., 09/12/2017 - 12:00
25 Przemysław Olech Gdynia Primulki sob., 09/12/2017 - 12:00
112 Sylwia Olejnik Gdynia Andruty sob., 09/12/2017 - 13:57
19 Maciej Orzech Gdynia macnuts sob., 09/12/2017 - 12:00
122 Marek Paruszewski Gdańsk sob., 09/12/2017 - 14:01
63 Michał Pastwa Gdańsk Suche majty na dnie morza sob., 09/12/2017 - 13:55
10 Magdalena Piwakowska Gdańsk Poszukiwacze Zaginionych Prezentów sob., 09/12/2017 - 13:32
9 Maria Piwakowska Gdańsk Poszukiwacze Zaginionych Prezentów sob., 09/12/2017 - 13:32
11 Wojciech Piwakowski Gdańsk Poszukiwacze Zaginionych Prezentów sob., 09/12/2017 - 13:32
129 Maria Porzezińska Gdańsk Dynamitki sob., 09/12/2017 - 13:52
131 Adam Prądziński Gdynia Szybkie Pedały sob., 09/12/2017 - 12:00
43 Michał Prochna Gdynia MiG sob., 09/12/2017 - 12:00
98 Katarzyna Puźniakowska Kościerzyna Mini i Misio idą do lasu sob., 09/12/2017 - 12:00
97 Elżbieta Puźniakowska-Gałuch Kościerzyna Mini i Misio idą do lasu sob., 09/12/2017 - 12:00
61 Urszula Rejmentowska Gdynia Bambo w lesie sob., 09/12/2017 - 13:53
85 Antonina Rogocz Gdynia Rogasie z Doliny Roztoki sob., 09/12/2017 - 12:00
84 Maciej Rogocz Gdynia Rogasie z Doliny Roztoki sob., 09/12/2017 - 12:00
23 Wojciech Rojek Sopot Wiatr we włosach sob., 09/12/2017 - 12:00
24 Katarzyna Rojek Sopot Wiatr we włosach sob., 09/12/2017 - 12:00
70 Filip Rzechowski Gdynia BigYellowFoot Adventure Team sob., 09/12/2017 - 13:44
110 Piotr Schreider Gdynia Andruty sob., 09/12/2017 - 13:57
29 Artur Semsch Gdynia KS PIDRINA GDYNIA sob., 09/12/2017 - 13:37
68 Jarosław Sobieraj Gdynia MAJ sob., 09/12/2017 - 13:42
15 Lena Sobiesiak Lębork Sówki sob., 09/12/2017 - 12:00
14 Robert Sobiesiak Lębork Sówki sob., 09/12/2017 - 12:00
17 Bartłomiej Sobiesiak Lębork Sówki sob., 09/12/2017 - 12:00
16 Michalina Sobiesiak Lebork Sówki sob., 09/12/2017 - 12:00
30 Łukasz Sojka Gdańsk AKK GDAKK sob., 09/12/2017 - 13:39
48 Dariusz Stankiewicz Wejherowo Mięsożerne Jednorożce sob., 09/12/2017 - 13:51
103 Bartłomiej Szadkowski Gdańsk Leśne Pająki sob., 09/12/2017 - 12:00
107 Szymon Szadkowski Gdańsk Leśne Pająki sob., 09/12/2017 - 12:00
45 Krzysztof Szarafiński Gdańsk Mięsożerne Jednorożce sob., 09/12/2017 - 13:51
13 Michał Szmidt Gdańsk Poszukiwacze Zaginionych Prezentów sob., 09/12/2017 - 13:32
12 Filip Szmidt Gdańsk Poszukiwacze Zaginionych Prezentów sob., 09/12/2017 - 13:32
66 Marta Szumacher Gdańsk Suche majty na dnie morza sob., 09/12/2017 - 13:55
39 Karolina Szymońska Gdynia BigYellowFoot Adventure Team sob., 09/12/2017 - 13:43
5 Krzysztof Trętowski Gdańsk RKS MotylaNoga sob., 09/12/2017 - 13:30
6 Nikodem Trętowski Gdańsk RKS MotylaNoga sob., 09/12/2017 - 13:30
21 Hubert Waleńczak Gdynia Nie pamiętam sob., 09/12/2017 - 13:36
20 Tomasz Waleńczak Gdynia Nie pamiętam sob., 09/12/2017 - 13:36
51 Rafał Waleszczak Gdańsk Zielone ludziki sob., 09/12/2017 - 13:49
108 Nikita Wenglowski Gdańsk Leśne Pająki sob., 09/12/2017 - 12:00
106 Aleksander Wenglowski Gdańsk Leśne Pająki sob., 09/12/2017 - 12:00
53 Michał Więcki Gdańsk Mięsożerne Jednorożce sob., 09/12/2017 - 13:51
100 Malgorzata Wojcik Gdynia Do mety! sob., 09/12/2017 - 12:00
89 Joanna Wojtak IŁAWA ZenoTeam sob., 09/12/2017 - 12:00
88 Zenon Wołoszczakiewicz Iława ZenoTeam sob., 09/12/2017 - 12:00
90 Irena Wołoszczakiewicz Iława ZenoTeam sob., 09/12/2017 - 12:00
127 Marek Żabowski Bydgoszcz sob., 09/12/2017 - 12:00
145 Agnieszka Zarzycka Borzytuchom sob., 09/12/2017 - 12:00
144 Maurycy Zarzycki Borzytuchom sob., 09/12/2017 - 12:00
80 Karolina Zelewska Bytów sob., 09/12/2017 - 12:00
140 Krzysztof Zięba Gdynia Rosomaki sob., 09/12/2017 - 12:00
139 Aleksandra Zięba Gdynia Rosomaki sob., 09/12/2017 - 12:00
136 Piotr Zięba Gdynia Rosomaki sob., 09/12/2017 - 12:00
135 Małgorzata Zięba Gdynia Rosomaki sob., 09/12/2017 - 12:00
52 Andrzej Zieliński Gdynia Zielone ludziki sob., 09/12/2017 - 13:49
95 Marcin Żochowski Sopot BigYellowFoot Adventure Team sob., 09/12/2017 - 13:43
36 Krzysztof Zwierz Wejherowo Lunatycy sob., 09/12/2017 - 13:38
115 Aleksander Łapuć Gdańsk Piszczące Jamniczki sob., 09/12/2017 - 12:00
117 Helena Łapuć Gdańsk Piszczące Jamniczki sob., 09/12/2017 - 12:00
116 Krzysztof Łapuć Gdańsk Piszczące Jamniczki sob., 09/12/2017 - 12:00
27 Agnieszka Łepek Gdynia KS PIDRINA GDYNIA sob., 09/12/2017 - 13:37
125 Karpiński Łukasz Pogórze Karpiki sob., 09/12/2017 - 12:00