Lista startowa

94 37 33 48 15 23 45 30
Razem: 325 uczestników
Listy startowe według tras - wybierz kolor. Wpisanie na listę i przydzielenie numeru startowego następuje po uiszczeniu opłaty.
Nr st. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Czas startu
301 Bartłomiej Adamek Gdynia SERIOUS GENTLEMEN sob., 23/09/2017 - 12:00
245 Zofia Apanasewicz Wejherowo Siostrunia sob., 23/09/2017 - 12:00
262 Jolanta Baberowska Gdańsk sob., 23/09/2017 - 12:00
263 Marek Baberowski Gdańsk sob., 23/09/2017 - 12:00
17 Alicja Bargańska Gdynia Jeżyny sob., 23/09/2017 - 12:00
15 Andrzej Bargański Gdynia Jeżyny sob., 23/09/2017 - 12:00
16 Olgierd Bargański Gdynia Jeżyny sob., 23/09/2017 - 12:00
33 Jarosław Bartczak Toruń sob., 23/09/2017 - 20:03
251 Michał Bas Gdynia Nie powiem sob., 23/09/2017 - 12:00
250 Kacper Bas Gdynia Nie powiem sob., 23/09/2017 - 12:00
197 Kuba Białogrodzki Gdynia Urazisz się w stopę sob., 23/09/2017 - 12:00
20 Bartłomiej Bober Gdynia Harpagan sob., 23/09/2017 - 12:00
291 Dariusz Bogumił Warszawa Team 360° sob., 23/09/2017 - 12:00
292 Dariusz Bogumił Warszawa Team 360° sob., 23/09/2017 - 12:00
205 Katarzyna Boguszewska Gdańsk Nie ma zmiłuj sob., 23/09/2017 - 20:30
247 Emilia Bojka Wejherowo Siostrunia sob., 23/09/2017 - 12:00
223 Krzysztof Borowiec Gdańsk BORÓWKI sob., 23/09/2017 - 20:34
222 Paweł Borowiec Gdańsk BORÓWKI sob., 23/09/2017 - 20:34
73 Joanna Borzymowska Gdynia Zielone ludziki sob., 23/09/2017 - 20:14
12 Joanna Buć Gdynia sob., 23/09/2017 - 12:00
213 Urszula Budnarowska Kościerzyna Budynie sob., 23/09/2017 - 12:00
212 Piotr Budnarowski Kościerzyna Budynie sob., 23/09/2017 - 12:00
196 Mikołaj Ceynowa Leśniewo KWARTET sob., 23/09/2017 - 20:09
299 Witold Ciesielski Gdańsk turbo sob., 23/09/2017 - 12:00
315 Waldemar Ciskowski Gdynia Ciski sob., 23/09/2017 - 12:00
199 Piotr Ciskowski Gdynia Ciski sob., 23/09/2017 - 12:00
26 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA Słupsk sob., 23/09/2017 - 12:00
216 Mariusz Czajka Gdynia MnO Rekin sob., 23/09/2017 - 12:00
134 Adam Czoska Rumia Oddział Bubusia sob., 23/09/2017 - 12:00
135 Hubert Czoska RUMIA Oddział Bubusia sob., 23/09/2017 - 12:00
106 Ewa Dąbrowska Główczyce Jaśki i Maryśki sob., 23/09/2017 - 12:00
107 Marysia Dąbrowska Główczyce Jaśki i Maryśki sob., 23/09/2017 - 12:00
105 Marcin Dąbrowski Główczyce Jaśki i Maryśki sob., 23/09/2017 - 12:00
108 Aleksander Dąbrowski Główczyce Jaśki i Maryśki sob., 23/09/2017 - 12:00
139 Maciek Daga Rumia Nie powiem sob., 23/09/2017 - 12:00
138 Przemek Daga Rumia Nie powiem sob., 23/09/2017 - 12:00
211 Waldemar Dargacz Niestępowo Pidżamersi sob., 23/09/2017 - 12:00
239 Michał Dejneka Pruszcz Gdański Wilcy Atakujo sob., 23/09/2017 - 20:40
64 Pola Dobrzanska Gdansk Kukuryny sob., 23/09/2017 - 20:12
30 Justyna Dolna Wejherowo Słomiane Bambusy sob., 23/09/2017 - 12:00
87 Marcin Drews Rumia sob., 23/09/2017 - 20:16
21 Marta Drzeżdżon Elbląg Drzeżdżony sob., 23/09/2017 - 12:00
236 Gabrysia Duda Słupsk Zwinne Jaszczury sob., 23/09/2017 - 12:00
237 Robert Duda Słupsk Zwinne Jaszczury sob., 23/09/2017 - 12:00
25 Marcin Dudek Gdynia Bez kitu sob., 23/09/2017 - 12:00
180 Bartek Duras Słupsk Gang Muminka sob., 23/09/2017 - 12:00
183 Włodzimierz Duras Słupsk Gang Muminka sob., 23/09/2017 - 12:00
182 Małgorzata Duras Słupsk Gang Muminka sob., 23/09/2017 - 12:00
181 Urszula Duras Słupsk Gang Muminka sob., 23/09/2017 - 12:00
43 Jakub Dziębowski Korsze Druidzi sob., 23/09/2017 - 12:00
44 Aleksander Dziębowski Korsze Druidzi sob., 23/09/2017 - 12:00
41 Piotr Dzingielewski Kętrzyn Druidzi sob., 23/09/2017 - 12:00
40 Dariusz Dzingielewski Pruszcz Gdański Druidzi sob., 23/09/2017 - 12:00
259 Joanna Dłubisz Słupsk BANDURKI sob., 23/09/2017 - 12:00
10 Piotr Falitarski Gdynia WLAZ W LAS sob., 23/09/2017 - 20:02
168 Kuba Fedorowicz Gdańsk Grupa Trójmiasto
163 Mirosław Fikus Lębork Lęborskie Tygrysy sob., 23/09/2017 - 12:00
92 Ewa Franciszkiewicz Gdańsk bROWERY sob., 23/09/2017 - 12:00
161 Daniel Friede Przechlewo sob., 23/09/2017 - 12:00
27 Michał Frozyna Gdańsk Szydercy sob., 23/09/2017 - 20:06
28 Marcin Frozyna Gdańsk Szydercy sob., 23/09/2017 - 20:06
151 Dorota Gach Gdynia Horyzont do boju! sob., 23/09/2017 - 20:22
86 ANDRZEJ GAŁUSZKA Gdynia sob., 23/09/2017 - 20:16
136 Jakub Goc Borkowo Karrrramba sob., 23/09/2017 - 12:00
217 Kazimierz Gohra Gdańsk Brygada L L sob., 23/09/2017 - 12:00
220 Lena Gohra Gdańsk Brygada L L sob., 23/09/2017 - 12:00
218 Lidia Gohra Gdańsk Brygada L L sob., 23/09/2017 - 12:00
229 Karol Gostomczyk Studzienice RELAKS sob., 23/09/2017 - 12:00
232 Piotr Grabaszewski Borzytuchom gRabaRz TEAM sob., 23/09/2017 - 20:38
234 Krzysztof Grabaszewski Borzytuchom gRabaRz TEAM sob., 23/09/2017 - 12:00
233 Piotr Grabaszewski Borzytuchom gRabaRz TEAM sob., 23/09/2017 - 12:00
226 Wojciech Grabowski Gdańsk Szwagry sob., 23/09/2017 - 20:36
241 Beata Grabuszyńska Kobylnica Grabki sob., 23/09/2017 - 12:00
242 Wiesław Grabuszyński Kobylnica Grabki sob., 23/09/2017 - 12:00
243 Wiktor Grabuszyński Kobylnica Grabki sob., 23/09/2017 - 12:00
282 Katarzyna Gracz Osowo Leśne mc2 sob., 23/09/2017 - 12:00
271 Michał Grochowski Gdańsk LPP Team sob., 23/09/2017 - 20:15
121 Michał Grochowski Gdańsk LPP Team sob., 23/09/2017 - 12:00
132 Łukasz Grodecki Gdańsk sob., 23/09/2017 - 12:00
172 Michał Gryń Gdynia Szperacze sob., 23/09/2017 - 20:28
116 Wojciech Hołdakowski WARSZAWA sob., 23/09/2017 - 12:00
221 Jakub Hubert Pogorze Rada Puichaczy sob., 23/09/2017 - 20:32
317 Tomasz Jank Gdańsk Leniwe Misie sob., 23/09/2017 - 12:00
140 Kacper Jank Gdynia P sob., 23/09/2017 - 12:00
313 Agnieszka Jank Łęczyce Klususzony
323 Paweł Jankowiak Paproć Olędry rogaining 8h sob., 23/09/2017 - 12:00
214 Paweł Jankowiak Paproć Olędry rogaining 8h sob., 23/09/2017 - 12:00
42 Marta Jankowska Gdańsk Druidzi sob., 23/09/2017 - 12:00
76 Kuba Jankowski Rumia KRUKI sob., 23/09/2017 - 12:00
198 Robert Janowski Szczecin Całanaprzód sob., 23/09/2017 - 12:00
283 Robert Janus Zblewo mc2 sob., 23/09/2017 - 12:00
85 Konrad Jaskólski Gdańsk Forest Gaps sob., 23/09/2017 - 12:00
171 Łukasz Jaworski Gdańsk Crossfit Stocznia sob., 23/09/2017 - 20:26
210 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski inov-8 sob., 23/09/2017 - 12:00
244 Grzegorz Jurjewicz SZCZECINEK sob., 23/09/2017 - 12:00
77 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo sob., 23/09/2017 - 12:00
164 Sebastian Kalczuk Lębork Lęborskie Tygrysy sob., 23/09/2017 - 12:00
6 Anna Kamińska Starogard Gd. Zygzak sob., 23/09/2017 - 20:00
7 Jarosław Kamiński Starogard Gd. Zygzak sob., 23/09/2017 - 20:00
293 Dariusz Karkut Miastko MTS HAMER MIASTKO sob., 23/09/2017 - 12:00
82 Julek Karnicki Bytów NzN sob., 23/09/2017 - 12:00
274 Paweł Karnicki Bytów NzN sob., 23/09/2017 - 12:00
111 Emil Karnicki Bytów NzN sob., 23/09/2017 - 12:00
83 Paweł Karnicki Bytów NzN sob., 23/09/2017 - 12:00
278 Katarzyna Karpa Warszawa SNAG / Smashing pĄpkins sob., 23/09/2017 - 12:00
129 Katarzyna Kaszuba Gdynia Smutna Prawda sob., 23/09/2017 - 12:00
37 Piotr Klas Reda sob., 23/09/2017 - 12:00
29 Wojtek Kloka Sopot podam poźniej sob., 23/09/2017 - 20:08
267 Alicja Kmiecik Bytów Niezgodne Bojowniczki sob., 23/09/2017 - 12:00
261 Marta Kogut-Walkusz Strzebielino Orły i Tygrysy sob., 23/09/2017 - 12:00
165 Ewa Kolczyńska Gdańsk Grupa Trójmiasto
166 Jerzy Kolczyński Gdańsk Grupa Trójmiasto sob., 23/09/2017 - 12:00
178 Anita Komorowska Gdynia MAJ sob., 23/09/2017 - 12:00
137 Tomasz Konieczny Lipka Grupa Rowerowa Lipka sob., 23/09/2017 - 12:00
252 Piotr Kopacz Gdynia Kopi sob., 23/09/2017 - 12:00
191 Łukasz Kosiński Lębork Lęborskie Tygrysy sob., 23/09/2017 - 12:00
184 Adam Kot Gdańsk Orły i Tygrysy sob., 23/09/2017 - 12:00
228 Zbigniew Kowal Słupsk STOPA Słupsk sob., 23/09/2017 - 12:00
266 Tomasz Kowalczyk Lipnica sob., 23/09/2017 - 12:00
115 Tomasz Kowalski Bydgoszcz KTG Trawers sob., 23/09/2017 - 12:00
150 Wiktoria Kraszewska Gdynia Horyzont do boju! sob., 23/09/2017 - 20:22
311 Jarosław Krawiec Słupsk sob., 23/09/2017 - 12:00
312 MAŁGORZATA KRAWIEC SŁUPSK sob., 23/09/2017 - 12:00
75 Zofia Krukowska Rumia KRUKI sob., 23/09/2017 - 12:00
74 Anita Krukowska Rumia KRUKI sob., 23/09/2017 - 12:00
114 Milena Kryczkowska Gdańsk Kapsle
156 Maria Kubiak Rumia Janowo sob., 23/09/2017 - 12:00
158 Aleksandra Kubiak Reda Janowo sob., 23/09/2017 - 12:00
157 Andrzej Kubiak Rumia Janowo sob., 23/09/2017 - 12:00
80 Tomasz Kujawa Słupsk sob., 23/09/2017 - 12:00
13 Maciej Kuligowski Broniewek sob., 23/09/2017 - 12:00
51 Maksymilian Kunt Gdańsk Rocket Team sob., 23/09/2017 - 12:00
169 Julia Kurowicka Gdańsk 3K sob., 23/09/2017 - 12:00
170 Sebastian Kurowicki Gdańsk 3K sob., 23/09/2017 - 12:00
240 Izabela Kwiatkowska Pruszcz Gdański Wilcy Atakujo sob., 23/09/2017 - 20:40
219 Katarzyna Kwidzińska Gdańsk Brygada L L sob., 23/09/2017 - 12:00
256 Damian Lanc Leśniewo Daleko jeszcze? sob., 23/09/2017 - 12:00
257 Damian Lanc Leśniewo Daleko jeszcze? sob., 23/09/2017 - 20:13
176 Edyta Leik wejherowo Cicha mysza sob., 23/09/2017 - 12:00
133 Dorota Lepak-Czoska RUMIA Oddział Bubusia sob., 23/09/2017 - 12:00
31 Bartosz Lepka Słupsk Słomiane Bambusy sob., 23/09/2017 - 12:00
32 Bartosz Lepka Słupsk Słomiane Bambusy sob., 23/09/2017 - 20:01
88 Joanna Lewandowska Rumia Wiatr we włosach sob., 23/09/2017 - 12:00
148 Patrycja Libich Gdynia Horyzont do boju! sob., 23/09/2017 - 20:22
8 Magda Lipska Reda Piękny i Bestia sob., 23/09/2017 - 12:00
9 Grzegorz Lipski Reda Piękny i Bestia sob., 23/09/2017 - 12:00
84 Krzysztof Luks Gdańsk sob., 23/09/2017 - 12:00
286 Konrad Maćkowiak Szamotuły Żarłoczne Pantery sob., 23/09/2017 - 12:00
285 Adrian Maćkowiak Szamotuły Żarłoczne Pantery sob., 23/09/2017 - 12:00
131 Zbigniew Malinowski Teresin Rodzina z Teresina sob., 23/09/2017 - 20:20
130 Jurek Malinowski Teresin Rodzina z Teresina sob., 23/09/2017 - 20:20
190 Maciej Matusiak Gdańsk Żelazna Eskadra
249 Monika Matusiak Wejherowo Siostrunia sob., 23/09/2017 - 12:00
189 Bartosz Matusiak Gdańsk Żelazna Eskadra
34 Marcin Maziarz Gdynia sob., 23/09/2017 - 20:10
24 Mirosław Małek Gdynia Bez kitu sob., 23/09/2017 - 12:00
145 Sławek Megger Gdańsk sob., 23/09/2017 - 12:00
49 Łukasz Megier Tuchomie Lasertechnika Team sob., 23/09/2017 - 12:00
294 Piotr Merda Miastko MTS HAMER MIASTKO sob., 23/09/2017 - 12:00
128 Michal Miotke Gdynia Smutna Prawda sob., 23/09/2017 - 12:00
281 Robert Mogielnicki Lubichowo mc2 sob., 23/09/2017 - 12:00
177 Małgorzata Molenda Gdańsk MAJ sob., 23/09/2017 - 12:00
179 Marek Molenda Gdańsk MAJ sob., 23/09/2017 - 12:00
69 Iwona Mruk Gdansk Pandorini sob., 23/09/2017 - 12:00
225 Jarosław Murzyński Gdańsk Szwagry sob., 23/09/2017 - 20:36
254 Przemysław Musiał Gdynia Łobuzy sob., 23/09/2017 - 12:00
50 Beata Mydlak Gdańsk Kukuryny śr., 23/08/2017 - 20:12
238 Jakub Najderek Szamotuły Żarłoczne Pantery sob., 23/09/2017 - 12:00
193 Grzegorz Narloch Leśniewo KWARTET sob., 23/09/2017 - 20:09
143 Wojciech Narucki Warzenko sob., 23/09/2017 - 12:00
48 Wojciech Nawalaniec Studzienice Lasertechnika Team sob., 23/09/2017 - 12:00
295 Robert Nejman Miastko MTS HAMER MIASTKO sob., 23/09/2017 - 12:00
194 Dariusz Okoń Domatówko KWARTET sob., 23/09/2017 - 20:09
195 Jędrzej Okoń Domatówko KWARTET sob., 23/09/2017 - 20:09
284 Kacper Olejniczak Szamotuły Żarłoczne Pantery sob., 23/09/2017 - 12:00
276 Paweł Olszański Szczecin Zagubieni w lesie sob., 23/09/2017 - 12:00
38 Mateusz Oss Kartuzy IgKiMa sob., 23/09/2017 - 12:00
162 Marcin Owczarski Chojnice sob., 23/09/2017 - 12:00
204 Marcin Ołdakowski Gdańsk Nie ma zmiłuj sob., 23/09/2017 - 20:30
309 Liliana Ołubiec Siemianice sob., 23/09/2017 - 12:00
307 Marta Ołubiec Siemianice sob., 23/09/2017 - 12:00
310 Tymoteusz Ołubiec Siemianice sob., 23/09/2017 - 12:00
308 PVL Ołubiec Siemianice sob., 23/09/2017 - 12:00
304 Leszek Pachulski Sopot Oprychy Team/ GREY WOLF sob., 23/09/2017 - 12:00
175 Jarosław Pachulski Reda GREY WOLF sob., 23/09/2017 - 12:00
303 Marek Pachulski Gdańsk Oprychy Team/ GREY WOLF sob., 23/09/2017 - 12:00
67 Lena Panic Gdańsk Kapsle sob., 23/09/2017 - 12:00
68 Gustaw Panic Gdańsk Kapsle sob., 23/09/2017 - 12:00
206 Agata Pankowska Gdańsk Nie ma zmiłuj sob., 23/09/2017 - 20:30
65 Anna Partyka Gdańsk Kapsle sob., 23/09/2017 - 12:00
66 Eryk Partyka Gdańsk Kapsle sob., 23/09/2017 - 12:00
54 Marek Paruszewski Gdańsk sob., 23/09/2017 - 20:05
53 Marek Paruszewski Gdańsk sob., 23/09/2017 - 12:00
173 Piotr Pawłowski Gdańsk Szybkie Szprychy sob., 23/09/2017 - 12:00
269 Błażej Pezała Gdynia Team Czasem sob., 23/09/2017 - 12:00
270 Mikołaj Pezała Gdynia Team Czasem sob., 23/09/2017 - 12:00
52 Marcin Pioch Gdańsk Rocket Team sob., 23/09/2017 - 12:00
314 Paulinaq Piotrowska Łęczyce Klususzony sob., 23/09/2017 - 12:00
316 Piotr Piotrowski Gdańsk Leniwe Misie sob., 23/09/2017 - 12:00
39 Wojciech Piwakowski Gdańsk PKO Harpagan Gdańsk sob., 23/09/2017 - 12:00
273 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan sob., 23/09/2017 - 12:00
152 Natalia Podbielska Gdynia Horyzont do boju! sob., 23/09/2017 - 20:22
5 Jacek Polasz Reda Wykrojniki TSA sob., 23/09/2017 - 12:00
297 Tomasz Popczyk Rumia sob., 23/09/2017 - 12:00
298 Sylwia Popczyk Rumia sob., 23/09/2017 - 12:00
200 Robert Potocki Gdynia sob., 23/09/2017 - 12:00
147 Mirosław Potocki Gdynia GREY WOLF sob., 23/09/2017 - 12:00
91 Milena Poznachowska Gdańsk bROWERY sob., 23/09/2017 - 12:00
280 Małgorzata Prądzińska Gdynia sob., 23/09/2017 - 12:00
279 Adam Prądziński Gdynia sob., 23/09/2017 - 12:00
153 Anna Pustelnik Kielno Horyzont do boju! sob., 23/09/2017 - 20:22
113 Ireneusz Płotka Sierakowice sob., 23/09/2017 - 12:00
78 Katarzyna Płotka Sierakowice sob., 23/09/2017 - 12:00
70 Magda Płotka Gdansk Pandorini sob., 23/09/2017 - 12:00
112 Małgorzata Płotka Sierakowice sob., 23/09/2017 - 12:00
277 Jakub Rak Gdańsk Karrrramba sob., 23/09/2017 - 12:00
23 Rafał Raszeja Kościerzyna Jesteśmy zgubieni sob., 23/09/2017 - 20:04
22 Łukasz Raszeja Kościerzyna Jesteśmy zgubieni sob., 23/09/2017 - 20:04
265 Karol Recław Sierakowice Kto pójdzie dalej sob., 23/09/2017 - 12:00
2 Natalia Rekowska Gdynia Pędzące żółwie sob., 23/09/2017 - 12:00
3 Szymon Rekowski Gdynia Pędzące żółwie sob., 23/09/2017 - 12:00
1 Jakub Rekowski Gdynia Pędzące żółwie sob., 23/09/2017 - 12:00
4 Grzegorz Rekowski Gdynia Pędzące żółwie sob., 23/09/2017 - 12:00
36 Barbara Richter Tczew Niedojdy sob., 23/09/2017 - 12:00
35 Marta Richter Gdynia Niedojdy sob., 23/09/2017 - 12:00
120 Antonina Rogocz Gdynia Rogasie z Doliny Roztoki sob., 23/09/2017 - 12:00
119 Maciej Rogocz Gdynia Rogasie z Doliny Roztoki sob., 23/09/2017 - 12:00
89 Wojciech Rojek Sopot Wiatr we włosach sob., 23/09/2017 - 12:00
90 Katarzyna Rojek Sopot Wiatr we włosach sob., 23/09/2017 - 12:00
122 Wojtek Rutkowski Grabiny Zameczek SK Adventure Team sob., 23/09/2017 - 20:18
272 Ireneusz Rybakowski Bytów sob., 23/09/2017 - 12:00
186 Marek Sadowski Czaple GR3miasto sob., 23/09/2017 - 12:00
188 Wojciech Sakowicz Gdańsk UBpB Team sob., 23/09/2017 - 12:00
215 Rafał Sawaniewski Malbork Karrrramba sob., 23/09/2017 - 12:00
174 Dariusz Schmidt Kołobrzeg sob., 23/09/2017 - 12:00
11 Adam Siwik Gdańsk WLAZ W LAS sob., 23/09/2017 - 20:02
93 Jan Skrzypek Gdańsk GRUPA MOCARNA sob., 23/09/2017 - 12:00
96 Dariusz Skrzypek Gdańsk GRUPA MOCARNA sob., 23/09/2017 - 12:00
95 Adam Skrzypek Gdańsk GRUPA MOCARNA sob., 23/09/2017 - 12:00
94 Magdalena Skrzypek Gdańsk GRUPA MOCARNA sob., 23/09/2017 - 12:00
160 Andrzej Smejda Warszawa sob., 23/09/2017 - 12:00
159 Filip Smejda Warszawa sob., 23/09/2017 - 12:00
306 Tadeusz Socha Wejherowo sob., 23/09/2017 - 12:00
55 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team sob., 23/09/2017 - 12:00
203 Piotr Sosnowski Kościerzyna Sosny sob., 23/09/2017 - 12:00
202 Kamil Sosnowski Kościerzyna Sosny sob., 23/09/2017 - 12:00
192 Paweł Sołowiński Nowy Świat SK Adventure Team sob., 23/09/2017 - 20:18
264 Piotr Spisak Stara Huta sob., 23/09/2017 - 20:42
62 Anna Stefaniak Bojano NieMaŻeNieMogę sob., 23/09/2017 - 12:00
63 Robert Stefaniak Bojano NieMaŻeNieMogę sob., 23/09/2017 - 12:00
61 Jacek Stefaniak Bojano NieMaŻeNieMogę sob., 23/09/2017 - 12:00
60 Justyna Stefaniak Bojano NieMaŻeNieMogę sob., 23/09/2017 - 12:00
19 LESZEK Sudoł Studzienice Lezonki sob., 23/09/2017 - 12:00
155 LESZEK Sudoł Studzienice Lezonki sob., 23/09/2017 - 20:24
18 Natasza Sudoł Studzienice Lezonki sob., 23/09/2017 - 12:00
322 Agnieszka Światkowska Elbląg sob., 23/09/2017 - 12:00
319 Hanna Światkowska Elbląg sob., 23/09/2017 - 12:00
58 Piotr Światkowski Elbląg WOLINIUSZ.PL TEAM sob., 23/09/2017 - 20:07
320 Tomasz Światkowski Elbląg sob., 23/09/2017 - 12:00
318 Piotr Światkowski Elbląg WOLINIUSZ.PL TEAM sob., 23/09/2017 - 12:00
321 Szymon Światkowski Elbląg sob., 23/09/2017 - 12:00
207 Piotr Sylwestrzak Gdynia SK Adventure Team sob., 23/09/2017 - 20:18
255 Grzegorz Szawkało Gdańsk sob., 23/09/2017 - 12:00
289 Kinga Szczepańska Szamotuły KANAAN sob., 23/09/2017 - 12:00
100 Magdalena Szczęsna Gdańsk Kacpery sob., 23/09/2017 - 12:00
101 Tadeusz Szczęsny Gdańsk Kacpery sob., 23/09/2017 - 12:00
296 Sebastian Szczutkowski Gdańsk sob., 23/09/2017 - 12:00
246 Michalina Szmidke Wejherowo Siostrunia sob., 23/09/2017 - 12:00
248 Aleksandra Szmidke Wejherowo Siostrunia sob., 23/09/2017 - 12:00
258 Jolan Szmidt Słupsk BANDURKI sob., 23/09/2017 - 12:00
59 Jakub Szumański Gdańsk sob., 23/09/2017 - 12:00
287 Franciszek Słowiński Szamotuły Żarłoczne Pantery sob., 23/09/2017 - 12:00
149 Dominika Słupek Tokary Horyzont do boju! sob., 23/09/2017 - 20:22
288 Nicol Tarka Szamotuły KANAAN sob., 23/09/2017 - 12:00
118 Michał Telega Koszalin Szwendacze Koszalin sob., 23/09/2017 - 12:00
167 Agnieszka Tomaszewska Gdańsk Grupa Trójmiasto
187 Mirela Tomsza Rumia Szybkie Szprychy sob., 23/09/2017 - 12:00
81 Joanna Toruńczak Gdańsk bROWERY sob., 23/09/2017 - 12:00
141 Piotr Walczak Gdynia Walcz sob., 23/09/2017 - 12:00
142 Jakub Walczak Gdynia Walcz sob., 23/09/2017 - 12:00
47 Hubert Waleńczak Gdynia Nie pamiętam sob., 23/09/2017 - 12:00
46 Tomasz Waleńczak Gdynia Nie pamiętam sob., 23/09/2017 - 12:00
72 Rafał Waleszczak Gdańsk Zielone ludziki sob., 23/09/2017 - 20:14
300 Mikołaj Waliński Elbląg GREY WOLF sob., 23/09/2017 - 12:00
305 Maciej Walter Dąbrowa zwijjakchcesz sob., 23/09/2017 - 12:00
109 Laura Wardzińska Gdańsk sob., 23/09/2017 - 12:00
110 Sławomir Wardziński Gdańsk sob., 23/09/2017 - 12:00
224 Marcin Wasilczyk Gdańsk Szwagry sob., 23/09/2017 - 20:36
227 Jarosław Wasilczyk Pruszcz Gdański Szwagry sob., 23/09/2017 - 20:36
14 Joanna Wasilewska Gdynia Jeżyny sob., 23/09/2017 - 12:00
126 JACEK WASILEWSKI Tczew SK Adventure Team sob., 23/09/2017 - 20:18
209 Magda Weimann Szamotuły KANAAN sob., 23/09/2017 - 12:00
208 Magda Weimann Szamotuły KANAAN sob., 23/09/2017 - 12:00
45 Sławomir Wejher Gdańsk sob., 23/09/2017 - 12:00
79 Rafał Wenta Sierakowice sob., 23/09/2017 - 12:00
117 Piotr Wilkowski Koszalin Szwendacze Koszalin sob., 23/09/2017 - 12:00
302 Anna Witkowska Gdynia sob., 23/09/2017 - 12:00
275 Anrzej Witkowski Gdańsk Morenka Team sob., 23/09/2017 - 20:17
324 Piotr Woldrich Gdańsk Sopockie Szkoły Autonomiczne sob., 23/09/2017 - 12:00
325 Marek Wrona Pruszcz Gdański Gdzie ja jestem? sob., 23/09/2017 - 12:00
146 Marek Wrona Pruszcz Gdański Gdzie ja jestem? sob., 23/09/2017 - 12:00
253 Anna Wrońska-Musiał Gdynia Łobuzy sob., 23/09/2017 - 12:00
56 Konrad Wyganowski Rumia Buszujący w lesie sob., 23/09/2017 - 12:00
57 Maksym Wyganowski Rumia Buszujący w lesie sob., 23/09/2017 - 12:00
99 Aneta Wyszecka Gdańsk GRUPA MOCARNA sob., 23/09/2017 - 12:00
97 Dariusz Wyszecki Gdańsk GRUPA MOCARNA sob., 23/09/2017 - 12:00
98 Patryk Wyszecki Gdańsk GRUPA MOCARNA sob., 23/09/2017 - 12:00
185 Sebastian Zabielski Słupsk STOPA Słupsk sob., 23/09/2017 - 12:00
201 Piotr Zajączkowski Warszawa Leśny drukarz sob., 23/09/2017 - 20:11
230 Agnieszka Zarzycka Borzytuchom sob., 23/09/2017 - 12:00
231 Maurycy Zarzycki Borzytuchom sob., 23/09/2017 - 12:00
235 Grzegorz Żegliński Szczecin Całanaprzód sob., 23/09/2017 - 12:00
268 Karolina Zelewska Bytów Niezgodne Bojowniczki sob., 23/09/2017 - 12:00
124 Krzysztof Zięba Gdynia Rosomaki sob., 23/09/2017 - 12:00
125 Piotr Zięba Gdynia Rosomaki sob., 23/09/2017 - 12:00
144 Iwona Zielińska Warzenko sob., 23/09/2017 - 12:00
71 Andrzej Zieliński Gdynia Zielone ludziki sob., 23/09/2017 - 20:14
104 Monika Żmuda Główczyce Jaśki i Maryśki sob., 23/09/2017 - 12:00
102 Paweł Żmuda Główczyce Jaśki i Maryśki sob., 23/09/2017 - 12:00
103 Jan Żmuda Główczyce Jaśki i Maryśki sob., 23/09/2017 - 12:00
123 Michał Złomańczuk Straszyn sob., 23/09/2017 - 12:00
154 Magdalena Złowocka Gdynia Horyzont do boju! sob., 23/09/2017 - 20:22
127 Mariusz Łosiewicz Bojano Morenka Team sob., 23/09/2017 - 12:00
290 Klaudia Łukaszewicz Szamotuły KANAAN sob., 23/09/2017 - 12:00