Lista startowa

36 32 27 15 31 9
Razem: 150 uczestników
Listy startowe według tras - wybierz kolor. Wpisanie na listę i przydzielenie numeru startowego następuje po uiszczeniu opłaty.
Nr st. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Czas startu
127 Aleksandra Bielicka Gdynia AMON sob., 08/12/2018 - 12:00
126 Magda Bielicka Gdynia AMON sob., 08/12/2018 - 12:00
129 Natalia Bielicka Gdynia AMON sob., 08/12/2018 - 12:00
128 Adam Bielicki Gdynia AMON sob., 08/12/2018 - 12:00
8 Marta Drzeżdżon Elbląg Drzeżdżony sob., 08/12/2018 - 12:00
100 Aleksandra Górska LĘBORK Umpalumpasy sob., 08/12/2018 - 12:00
104 Wiktor Górski Lębork Umpalumpasy sob., 08/12/2018 - 12:00
101 Kacper Górski Lębork Umpalumpasy sob., 08/12/2018 - 12:00
106 Marysia Lejczak Gdynia Umpalumpasy sob., 08/12/2018 - 12:00
105 Ireneusz Lejczak Gdynia Umpalumpasy sob., 08/12/2018 - 12:00
103 Wojtek Lejczak Gdynia Umpalumpasy sob., 08/12/2018 - 12:00
102 Katarzyna Lejczak Gdynia Umpalumpasy sob., 08/12/2018 - 12:00
51 Witek Lemańczyk Gdańsk Lemany sob., 08/12/2018 - 12:00
50 Dariusz Lemańczyk Gdańsk Lemany sob., 08/12/2018 - 12:00
69 Kasjan Okrój Koleczkowo KOTEX TEAM sob., 08/12/2018 - 12:00
68 Andrzej Okrój Koleczkowo KOTEX TEAM sob., 08/12/2018 - 12:00
70 Natalia Okrój Koleczkowo KOTEX TEAM sob., 08/12/2018 - 12:00
71 Filip Okrój Koleczkowo KOTEX TEAM sob., 08/12/2018 - 12:00
7 Johaś Saayman Gdańsk Drzeżdżony sob., 08/12/2018 - 12:00
36 Antoni Sildatk Sierakowice Małe saniki wędrują sob., 08/12/2018 - 12:00
37 Jakub Sildatk Sierakowice Małe saniki wędrują sob., 08/12/2018 - 12:00
34 Beata Sildatk Sierakowice Małe saniki wędrują sob., 08/12/2018 - 12:00
35 Witold Sildatk Sierakowice Małe saniki wędrują sob., 08/12/2018 - 12:00
97 Anna Sildatk Sierakowice Małe saniki wędrują sob., 08/12/2018 - 12:00
77 Robert Smyk Gdynia Lion and Tiger sob., 08/12/2018 - 12:00
76 Kamil Smyk Gdynia Lion and Tiger sob., 08/12/2018 - 12:00
72 Waldemar Soszyński Gdynia SG-1 sob., 08/12/2018 - 12:00
73 Franek Soszyński Gdynia SG-1 sob., 08/12/2018 - 12:00
145 Piotr Uzdrowski Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
144 Rafał Uzdrowski Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
82 Sławomir Wejher Gdańsk sob., 08/12/2018 - 12:00
83 Michał Wejher Gdańsk sob., 08/12/2018 - 12:00
85 Agnieszka Wejher Gdańsk sob., 08/12/2018 - 12:00
84 Maria Wejher Gdańsk sob., 08/12/2018 - 12:00
75 Maja Żygowska Gdynia Lion and Tiger sob., 08/12/2018 - 12:00
74 Karolina Żygowska Gdynia Lion and Tiger sob., 08/12/2018 - 12:00