Zgłoszeni uczestnicy

102 54 34 56 19 24 59 38
Razem: 386 uczestników
Trasa Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna
 
Bartłomiej Adamek Gdynia SERIOUS GENTLEMEN
 
Zofia Apanasewicz Wejherowo Siostrunia
 
Jolanta Baberowska Gdańsk
 
Marek Baberowski Gdańsk
 
Alicja Bargańska Gdynia Jeżyny
 
Andrzej Bargański Gdynia Jeżyny
 
Olgierd Bargański Gdynia Jeżyny
 
Jarosław Bartczak Toruń
 
Kacper Bas Gdynia Nie powiem
 
Michał Bas Gdynia Nie powiem
 
Kuba Białogrodzki Gdynia Urazisz się w stopę
 
Kamila Biernat Chojnice
 
Bartłomiej Bober Gdynia Harpagan
 
Dariusz Bogumił Warszawa Team 360°
 
Dariusz Bogumił Warszawa Team 360°
 
Dariusz Bogumił Warszawa Team 360°
 
Dariusz Bogumił Warszawa Team 360°
 
Katarzyna Boguszewska Gdańsk Nie ma zmiłuj
 
Emilia Bojka Wejherowo Siostrunia
 
Andrzej Borek Gdynia ZDEZORIENTOWANI
 
Krzysztof Borowiec Gdańsk BORÓWKI
 
Paweł Borowiec Gdańsk BORÓWKI
 
Alicja Borowska Sopot Duże Łydy Taty
 
Piotr Borowski Sopot Duże Łydy Taty
 
Joanna Borzymowska Gdynia Zielone ludziki
 
Joanna Buć Gdynia
 
Urszula Budnarowska Kościerzyna Budynie
 
Piotr Budnarowski Kościerzyna Budynie
 
Elżbieta Ceklarz Gdynia Horyzont do boju!
 
Mikołaj Ceynowa Leśniewo KWARTET
 
Maciej Cichosz Gdynia Szperacze
 
Bogumiła Ciesielska Gdańsk
 
Witold Ciesielski Gdańsk turbo
 
Witold Ciesielski Gdańsk turbo
 
Waldemar Ciskowski Gdynia Ciski
 
Piotr Ciskowski Gdynia Ciski
 
Waldemar Ciskowski Gdynia Ciski
 
Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA Słupsk
 
Max Czachorowski Gdynia
 
Przemysław Czachorowski Gdynia
 
Tymek Czachorowski Gdynia
 
Mariusz Czajka Gdynia MnO Rekin
 
Adam Czoska Rumia Oddział Bubusia
 
Hubert Czoska RUMIA Oddział Bubusia
 
Ewa Dąbrowska Główczyce Jaśki i Maryśki
 
Marysia Dąbrowska Główczyce Jaśki i Maryśki
 
Aleksander Dąbrowski Główczyce Jaśki i Maryśki
 
Marcin Dąbrowski Główczyce Jaśki i Maryśki
 
Przemek Daga Rumia Nie powiem
 
Maciek Daga Rumia Nie powiem
 
Waldemar Dargacz Niestępowo Pidżamersi
 
Michał Dejneka Pruszcz Gdański Wilcy Atakujo
 
Pola Dobrzanska Gdansk Kukuryny
 
Justyna Dolna Wejherowo Słomiane Bambusy
 
Marcin Drews Rumia
 
Marta Drzeżdżon Elbląg Drzeżdżony
 
Gabrysia Duda Słupsk Zwinne Jaszczury
 
Patryk Duda Gdańsk Crossfit Stocznia
 
Robert Duda Słupsk Zwinne Jaszczury
 
Marcin Dudek Gdynia Bez kitu
 
Urszula Duras Słupsk Gang Muminka
 
Bartek Duras Słupsk Gang Muminka
 
Włodzimierz Duras Słupsk Gang Muminka
 
Małgorzata Duras Słupsk Gang Muminka
 
Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU
 
Aleksander Dziębowski Korsze Druidzi
 
Jakub Dziębowski Korsze Druidzi
 
Dariusz Dzingielewski Pruszcz Gdański Druidzi
 
Piotr Dzingielewski Kętrzyn Druidzi
 
Joanna Dłubisz Słupsk BANDURKI
 
Piotr Falitarski Gdynia WLAZ W LAS
 
Kuba Fedorowicz Gdańsk Grupa Trójmiasto
 
Mirosław Fikus Lębork Lęborskie Tygrysy
 
Joanna FLODKVIST Korzybie
 
Ewa Franciszkiewicz Gdańsk bROWERY
 
Daniel Friede Przechlewo
 
Marcin Frozyna Gdańsk Szydercy
 
Michał Frozyna Gdańsk Szydercy
 
Dorota Gach Gdynia Horyzont do boju!
 
Paweł Galiński Suchy Dwór
 
Paweł Galiński Suchy Dwór
 
Joanna Garczarek Poznań
 
ANDRZEJ GAŁUSZKA Gdynia
 
Jakub Goc Borkowo Karrrramba
 
Lena Gohra Gdańsk Brygada L L
 
Lidia Gohra Gdańsk Brygada L L
 
Kazimierz Gohra Gdańsk Brygada L L
 
Karol Gostomczyk Studzienice RELAKS
 
Piotr Grabaszewski Borzytuchom gRabaRz TEAM
 
Piotr Grabaszewski Borzytuchom gRabaRz TEAM
 
Krzysztof Grabaszewski Borzytuchom gRabaRz TEAM
 
Wojciech Grabowski Gdańsk Szwagry
 
Beata Grabuszyńska Kobylnica Grabki
 
Wiesław Grabuszyński Kobylnica Grabki
 
Wiktor Grabuszyński Kobylnica Grabki
 
Katarzyna Gracz Osowo Leśne mc2
 
Michał Grochowski Gdańsk LPP Team
 
Michał Grochowski Gdańsk LPP Team
 
Łukasz Grodecki Gdańsk
 
Michał Gryń Gdynia Szperacze
 
Wojciech Hołdakowski WARSZAWA
 
Jakub Hubert Pogorze Rada Puichaczy
 
Agnieszka Jank Łęczyce Klususzony
 
Kacper Jank Gdynia P
 
Tomasz Jank Gdańsk Leniwe Misie
 
Paweł Jankowiak Paproć Olędry rogaining 8h
 
Paweł Jankowiak Paproć Olędry rogaining 8h
 
Paweł Jankowiak Paproć Olędry rogaining 8h
 
Marta Jankowska Gdańsk Druidzi
 
Kuba Jankowski Rumia KRUKI
 
Robert Janowski Szczecin Całanaprzód
 
Robert Janus Zblewo mc2
 
Konrad Jaskólski Gdańsk Forest Gaps
 
Łukasz Jaworski Gdańsk Crossfit Stocznia
 
Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski inov-8
 
Grzegorz Jurjewicz SZCZECINEK
 
Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo
 
Kacper Kajrys Jagatowo GRUPA MOCARNA
 
Sebastian Kalczuk Lębork Lęborskie Tygrysy
 
Anna Kamińska Starogard Gd. Zygzak
 
Jarosław Kamiński Starogard Gd. Zygzak
 
Dariusz Karkut Miastko MTS HAMER MIASTKO
 
Dariusz Karkut Miastko MTS HAMER MIASTKO
 
Julek Karnicki Bytów NzN
 
Emil Karnicki Bytów NzN
 
Paweł Karnicki Bytów NzN
 
Paweł Karnicki Bytów NzN
 
Katarzyna Karpa Warszawa SNAG / Smashing pĄpkins
 
Katarzyna Kaszuba Gdynia Smutna Prawda
 
Katarzyna Kinowka Gdańsk
 
Piotr Klas Reda
 
Wojtek Kloka Sopot podam poźniej
 
Alicja Kmiecik Bytów Niezgodne Bojowniczki
 
Jarosław Knop Gdańsk Duże Łydy Taty
 
Marta Kogut-Walkusz Strzebielino Orły i Tygrysy
 
Ewa Kolczyńska Gdańsk Grupa Trójmiasto
 
Jerzy Kolczyński Gdańsk Grupa Trójmiasto
 
Anita Komorowska Gdynia MAJ
 
Karolina Komorowska BYDLINO WIEŚMAKI
 
Kamil Komorowski BYDLINO WIEŚMAKI
 
Tomasz Konieczny Lipka Grupa Rowerowa Lipka
 
Piotr Kopacz Gdynia Kopi
 
Łukasz Kosiński Lębork Lęborskie Tygrysy
 
Łukasz Kosiński Lębork Lęborskie Tygrysy
 
Adam Kot Gdańsk Orły i Tygrysy
 
Zbigniew Kowal Słupsk STOPA Słupsk
 
Tomasz Kowalczyk Lipnica
 
Jakub Kowalewski Sopot dla Adama
 
Bartek Kowalski Gdynia
 
Tomasz Kowalski Bydgoszcz KTG Trawers
 
Wiktoria Kraszewska Gdynia Horyzont do boju!
 
Jarosław Krawiec Słupsk
 
MAŁGORZATA KRAWIEC SŁUPSK
 
JAROSŁAW KRAWIEC SŁUPSK
 
Jarosław Krawiec Słupsk
 
Anita Krukowska Rumia KRUKI
 
Zofia Krukowska Rumia KRUKI
 
Milena Kryczkowska Gdańsk Kapsle
 
Maria Kubiak Rumia Janowo
 
Aleksandra Kubiak Reda Janowo
 
Andrzej Kubiak Rumia Janowo
 
Tomasz Kujawa Słupsk
 
Maciej Kuligowski Broniewek
 
Maksymilian Kunt Gdańsk Rocket Team
 
Julia Kurowicka Gdańsk 3K
 
Sebastian Kurowicki Gdańsk 3K
 
Izabela Kwiatkowska Pruszcz Gdański Wilcy Atakujo
 
Katarzyna Kwidzińska Gdańsk Brygada L L
 
Damian Lanc Leśniewo Daleko jeszcze?
 
Damian Lanc Leśniewo Daleko jeszcze?
 
Edyta Leik wejherowo Cicha mysza
 
Dorota Lepak-Czoska RUMIA Oddział Bubusia
 
Bartosz Lepka Słupsk Słomiane Bambusy
 
Bartosz Lepka Słupsk Słomiane Bambusy
 
Joanna Lewandowska Rumia Wiatr we włosach
 
Patrycja Libich Gdynia Horyzont do boju!
 
Magda Lipska Reda Piękny i Bestia
 
Grzegorz Lipski Reda Piękny i Bestia
 
Krzysztof Luks Gdańsk
 
Adrian Maćkowiak Szamotuły Żarłoczne Pantery
 
Konrad Maćkowiak Szamotuły Żarłoczne Pantery
 
Jurek Malinowski Teresin Rodzina z Teresina
 
Zbigniew Malinowski Teresin Rodzina z Teresina
 
Monika Matusiak Wejherowo Siostrunia
 
Bartosz Matusiak Gdańsk Żelazna Eskadra
 
Maciej Matusiak Gdańsk Żelazna Eskadra
 
Marcin Maziarz Gdynia
 
Mirosław Małek Gdynia Bez kitu
 
Sławek Megger Gdańsk
 
Łukasz Megier Tuchomie Lasertechnika Team
 
Piotr Merda Miastko MTS HAMER MIASTKO
 
Piotr Merda Miastko MTS HAMER MIASTKO
 
Michal Miotke Gdynia Smutna Prawda
 
Robert Mogielnicki Lubichowo mc2
 
Małgorzata Molenda Gdańsk MAJ
 
Marek Molenda Gdańsk MAJ
 
Marcin Mróz Gdynia ZDEZORIENTOWANI
 
Iwona Mruk Gdansk Pandorini
 
Jarosław Murzyński Gdańsk Szwagry
 
Przemysław Musiał Gdynia Łobuzy
 
Beata Mydlak Gdańsk Kukuryny
 
Jakub Najderek Szamotuły Żarłoczne Pantery
 
Paweł Napiątek Gdynia Szperacze
 
Grzegorz Narloch Leśniewo KWARTET
 
Wojciech Narucki Warzenko
 
Wojciech Nawalaniec Studzienice Lasertechnika Team
 
Robert Nejman Miastko MTS HAMER MIASTKO
 
Robert Nejman Miastko MTS HAMER MIASTKO
 
Jędrzej Okoń Domatówko KWARTET
 
Dariusz Okoń Domatówko KWARTET
 
Kacper Olejniczak Szamotuły Żarłoczne Pantery
 
Paweł Olszański Szczecin Zagubieni w lesie
 
Mateusz Oss Kartuzy IgKiMa
 
Marcin Owczarski Chojnice
 
Marcin Ołdakowski Gdańsk Nie ma zmiłuj
 
Liliana Ołubiec Siemianice
 
Marta Ołubiec Siemianice
 
Marta Ołubiec Siemianice
 
Tymoteusz Ołubiec Siemianice
 
PVL Ołubiec Siemianice
 
Leszek Pachulski Sopot Oprychy Team/ GREY WOLF
 
Marek Pachulski Gdańsk Oprychy Team/ GREY WOLF
 
Marek Pachulski Gdańsk Oprychy Team/ GREY WOLF
 
Leszek Pachulski Sopot Oprychy Team/ GREY WOLF
 
Jarosław Pachulski Reda GREY WOLF
 
Lena Panic Gdańsk Kapsle
 
Gustaw Panic Gdańsk Kapsle
 
Agata Pankowska Gdańsk Nie ma zmiłuj
 
Eryk Partyka Gdańsk Kapsle
 
Anna Partyka Gdańsk Kapsle
 
Marek Paruszewski Gdańsk
 
Marek Paruszewski Gdańsk
 
Piotr Pawłowski Gdańsk
 
Piotr Pawłowski Gdańsk Szybkie Szprychy
 
Błażej Pezała Gdynia Team Czasem
 
Mikołaj Pezała Gdynia Team Czasem
 
Marcin Pioch Gdańsk Rocket Team
 
Paulinaq Piotrowska Łęczyce Klususzony
 
Paulinaq Piotrowska Łęczyce Klususzony
 
Piotr Piotrowski Gdańsk Leniwe Misie
 
Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan
 
Wojciech Piwakowski Gdańsk PKO Harpagan Gdańsk
 
Natalia Podbielska Gdynia Horyzont do boju!
 
Elzbieta Polanowska warszawa Pantrukty
 
Hanna Polanowska Warszawa Pantrukty
 
Adam Polanowski Warszawa Pantrukty
 
Tomasz Polanowski Warszawa Pantrukty
 
Jacek Polasz Reda Wykrojniki TSA
 
Sylwia Popczyk Rumia
 
Tomasz Popczyk Rumia
 
Sylwia Popczyk Rumia
 
Tomasz Popczyk Rumia
 
Mirosław Potocki Gdynia GREY WOLF
 
Robert Potocki Gdynia
 
Milena Poznachowska Gdańsk bROWERY
 
Małgorzata Prądzińska Gdynia
 
Adam Prądziński Gdynia
 
Anna Pustelnik Kielno Horyzont do boju!
 
Ireneusz Płotka Sierakowice
 
Katarzyna Płotka Sierakowice
 
Magda Płotka Gdansk Pandorini
 
Małgorzata Płotka Sierakowice
 
Jakub Rak Gdańsk Karrrramba
 
Marcin Rapatt Chojnice
 
Rafał Raszeja Kościerzyna Jesteśmy zgubieni
 
Łukasz Raszeja Kościerzyna Jesteśmy zgubieni
 
Karol Recław Sierakowice Kto pójdzie dalej
 
Natalia Rekowska Gdynia Pędzące żółwie
 
Jakub Rekowski Gdynia Pędzące żółwie
 
Grzegorz Rekowski Gdynia Pędzące żółwie
 
Szymon Rekowski Gdynia Pędzące żółwie
 
Marta Richter Gdynia Niedojdy
 
Barbara Richter Tczew Niedojdy
 
Antonina Rogocz Gdynia Rogasie z Doliny Roztoki
 
Maciej Rogocz Gdynia Rogasie z Doliny Roztoki
 
Katarzyna Rojek Sopot Wiatr we włosach
 
Wojciech Rojek Sopot Wiatr we włosach
 
Wojtek Rutkowski Grabiny Zameczek SK Adventure Team
 
Ireneusz Rybakowski Bytów
 
Marek Sadowski Czaple GR3miasto
 
Wojciech Sakowicz Gdańsk UBpB Team
 
Rafał Sawaniewski Malbork Karrrramba
 
Dariusz Schmidt Kołobrzeg
 
Adam Siwik Gdańsk WLAZ W LAS
 
Magdalena Skrzypek Gdańsk GRUPA MOCARNA
 
Jan Skrzypek Gdańsk GRUPA MOCARNA
 
Dariusz Skrzypek Gdańsk GRUPA MOCARNA
 
Adam Skrzypek Gdańsk GRUPA MOCARNA
 
Andrzej Smejda Warszawa
 
Filip Smejda Warszawa
 
Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl
 
Tadeusz Socha Wejherowo
 
Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team
 
Kamil Sosnowski Kościerzyna Sosny
 
Piotr Sosnowski Kościerzyna Sosny
 
Paweł Sołowiński Nowy Świat SK Adventure Team
 
Piotr Spisak Stara Huta Zawsze ten wiatr
 
Jacek Stefaniak Bojano NieMaŻeNieMogę
 
Justyna Stefaniak Bojano NieMaŻeNieMogę
 
Anna Stefaniak Bojano NieMaŻeNieMogę
 
Robert Stefaniak Bojano NieMaŻeNieMogę
 
Justyna Stefanowska Gdańsk
 
Natasza Sudoł Studzienice Lezonki
 
LESZEK Sudoł Studzienice Lezonki
 
LESZEK Sudoł Studzienice Lezonki
 
Hanna Światkowska Elbląg
 
Agnieszka Światkowska Elbląg
 
Piotr Światkowski Elbląg WOLINIUSZ.PL TEAM
 
Tomasz Światkowski Elbląg
 
Piotr Światkowski Elbląg WOLINIUSZ.PL TEAM
 
Szymon Światkowski Elbląg
 
Piotr Światkowski Elbląg WOLINIUSZ.PL TEAM
 
Piotr Światkowski Elbląg WOLINIUSZ.PL TEAM
 
Piotr Sylwestrzak Gdynia SK Adventure Team
 
Grzegorz Szawkało Gdańsk
 
Kinga Szczepańska Szamotuły KANAAN
 
Magdalena Szczęsna Gdańsk Kacpery
 
Tadeusz Szczęsny Gdańsk Kacpery
 
Sebastian Szczutkowski Gdańsk
 
Sebastian Szczutkowski Gdańsk
 
Michalina Szmidke Wejherowo Siostrunia
 
Aleksandra Szmidke Wejherowo Siostrunia
 
Jolan Szmidt Słupsk BANDURKI
 
Wojciech Szulc Gdynia Hardkorps Gdynia
 
Jakub Szumański Gdańsk
 
Franciszek Słowiński Szamotuły Żarłoczne Pantery
 
Dominika Słupek Tokary Horyzont do boju!
 
Nicol Tarka Szamotuły KANAAN
 
Michał Telega Koszalin Szwendacze Koszalin
 
Agnieszka Tomaszewska Gdańsk Grupa Trójmiasto
 
Mirela Tomsza Rumia Szybkie Szprychy
 
Joanna Toruńczak Gdańsk bROWERY
 
Robert Truskawa Gdynia Hardkorps Gdynia
 
Karolina Twardowska Gdynia
 
Piotr Walczak Gdynia Walcz
 
Jakub Walczak Gdynia Walcz
 
Hubert Waleńczak Gdynia Nie pamiętam
 
Tomasz Waleńczak Gdynia Nie pamiętam
 
Rafał Waleszczak Gdańsk Zielone ludziki
 
Mikołaj Waliński Elbląg GREY WOLF
 
Mikołaj Waliński Elbląg GREY WOLF
 
Maciej Walter Dąbrowa zwijjakchcesz
 
Laura Wardzińska Gdańsk
 
Sławomir Wardziński Gdańsk
 
Marcin Wasilczyk Gdańsk Szwagry
 
Jarosław Wasilczyk Pruszcz Gdański Szwagry
 
Joanna Wasilewska Gdynia Jeżyny
 
JACEK WASILEWSKI Tczew SK Adventure Team
 
Magda Weimann Szamotuły KANAAN
 
Magda Weimann Szamotuły KANAAN
 
Sławomir Wejher Gdańsk
 
Rafał Wenta Sierakowice
 
Piotr Wilkowski Koszalin Szwendacze Koszalin
 
Anna Witkowska Gdynia
 
Anrzej Witkowski Gdańsk Morenka Team
 
Piotr Woldrich Gdańsk Sopockie Szkoły Autonomiczne
 
Piotr Woldrich Gdańsk Sopockie Szkoły Autonomiczne
 
Marek Wrona Pruszcz Gdański Gdzie ja jestem?
 
Marek Wrona Pruszcz Gdański Gdzie ja jestem?
 
Anna Wrońska-Musiał Gdynia Łobuzy
 
Konrad Wyganowski Rumia Buszujący w lesie
 
Maksym Wyganowski Rumia Buszujący w lesie
 
Aneta Wyszecka Gdańsk GRUPA MOCARNA
 
Patryk Wyszecki Gdańsk GRUPA MOCARNA
 
Dariusz Wyszecki Gdańsk GRUPA MOCARNA
 
Sebastian Zabielski Słupsk STOPA Słupsk
 
Marcin Żadkowski Gdynia dla Adama
 
Piotr Zajączkowski Warszawa Leśny drukarz
 
Agnieszka Zarzycka Borzytuchom
 
Agnieszka Zarzycka Borzytuchom
 
Maurycy Zarzycki Borzytuchom
 
Grzegorz Żegliński Szczecin Całanaprzód
 
Karolina Zelewska Bytów Niezgodne Bojowniczki
 
Krzysztof Zięba Gdynia Rosomaki
 
Piotr Zięba Gdynia Rosomaki
 
Iwona Zielińska Warzenko
 
Andrzej Zieliński Gdynia Zielone ludziki
 
Jan Żmuda Główczyce Jaśki i Maryśki
 
Monika Żmuda Główczyce Jaśki i Maryśki
 
Paweł Żmuda Główczyce Jaśki i Maryśki
 
Arkadiusz Żynda Gdynia Hardkorps Gdynia
 
Michał Złomańczuk Straszyn
 
Magdalena Złowocka Gdynia Horyzont do boju!
 
Mariusz Łosiewicz Bojano Morenka Team
 
Klaudia Łukaszewicz Szamotuły KANAAN