Lista startowa

15 24 9 6 12 4 14
Razem: 84 uczestników
Listy startowe według tras - wybierz kolor. Wpisanie na listę i przydzielenie numeru startowego następuje po uiszczeniu opłaty.
Nr st. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Czas startu
13 Wioletta Balicka Rębiechowo Pokemony ndz., 30/05/2021 - 11:05
18 Piotr Bieniek Łeba Sapiące Gazele ndz., 30/05/2021 - 11:07
10 Dariusz Borowski Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 30/05/2021 - 10:00
64 Piotr Budnarowski Kościerzyna fizjokoscierzyna.pl ndz., 30/05/2021 - 12:06
38 ALEKSANDRA BUDNICKA SOLEC KUJAWSKI BUDNIKI ndz., 30/05/2021 - 11:09
39 PAWEŁ BUDNICKI SOLEC KUJAWSKI BUDNIKI ndz., 30/05/2021 - 11:09
43 Bartosz Cała Bytów Cała Team ndz., 30/05/2021 - 11:11
46 Dawid Cała Bytów Cała Team ndz., 30/05/2021 - 11:11
45 Małgorzata Cała Bytów Cała Team ndz., 30/05/2021 - 11:11
44 Lena Cała Bytów Cała Team ndz., 30/05/2021 - 11:11
1 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA Słupsk ndz., 30/05/2021 - 10:00
3 Danuta Czubińska Rumia Wilki morskie ndz., 30/05/2021 - 11:03
5 Ryszard Czubiński Rumia Wilki morskie ndz., 30/05/2021 - 11:03
74 Waldemar Dargacz Niestępowo TRANS ndz., 30/05/2021 - 10:30
14 Stepan Dnistrianskyi Gdansk Pokemony ndz., 30/05/2021 - 11:05
2 Katarzyna Doliwa-Dobrowolska Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 30/05/2021 - 11:01
35 Jarek Dziamara Przechlewo ndz., 30/05/2021 - 10:02
56 Aleksandra Friede Przechlewo Frytka Dawaj ndz., 30/05/2021 - 10:05
57 Daniel Friede Przechlewo Frytka Dawaj ndz., 30/05/2021 - 10:05
78 Krzysztof Gostomczyk Lipnica SPECJAL-na Armia ndz., 30/05/2021 - 12:15
82 Blanka Grabaszewska Borzytuchom gRabaRz TEAM ndz., 30/05/2021 - 11:17
81 Piotr Grabaszewski Borzytuchom gRabaRz TEAM ndz., 30/05/2021 - 11:17
37 Wojciech Hołdakowski WARSZAWA ndz., 30/05/2021 - 10:09
50 Andrzej Janik chojnice Janiki ndz., 30/05/2021 - 11:04
62 Michał Janik Gdynia Legio VI Victrix ndz., 30/05/2021 - 12:11
52 Ewa Janik Chojnice Janiki ndz., 30/05/2021 - 11:04
51 Dawid Janik Chojnice Janiki ndz., 30/05/2021 - 11:04
61 Jacek Jasiński Gdynia Legio VI Victrix ndz., 30/05/2021 - 12:11
63 Łukasz Jaszewski Kościerzyna fizjokoscierzyna.pl ndz., 30/05/2021 - 12:06
69 Agata Kamińska Nowy Jasiniec My z mamą ndz., 30/05/2021 - 11:08
67 Małgorzata Kamińska Nowy Jasiniec My z mamą ndz., 30/05/2021 - 11:08
26 Anna Kamińska Starogard Gdański Zygzak ndz., 30/05/2021 - 12:07
59 Łukasz Kamiński Gdańsk Oko Technika ndz., 30/05/2021 - 10:10
27 Jarosław Kamiński Starogard Gdański Zygzak ndz., 30/05/2021 - 12:07
66 Adam Kamiński Nowy Jasiniec My z mamą ndz., 30/05/2021 - 11:08
49 Dariusz Karkut Miastko Hamer ndz., 30/05/2021 - 12:04
84 Agnieszka Kończyk-Warżała Gdynia Nordland ndz., 30/05/2021 - 11:19
76 Marcin Kotowski Gdańsk ndz., 30/05/2021 - 10:33
28 Karol Kowalczyk Gdańsk Nie ma mocnych ndz., 30/05/2021 - 12:09
58 Krzysztof Kowalski Wołów ndz., 30/05/2021 - 10:12
77 Wiktoria Kruszyna Bydgoszcz 2nd ndz., 30/05/2021 - 11:15
9 Damian Kurkowiak Gdańsk ndz., 30/05/2021 - 12:00
4 Robert Kwiatkowski Bolszewo Wilki morskie ndz., 30/05/2021 - 11:03
72 Damian Lanc Leśniewo Team Tirimtim ndz., 30/05/2021 - 10:08
70 Bartosz Lepka Słupsk Słomiane Bambusy ndz., 30/05/2021 - 10:16
55 Krzysztof Lewosz Gdynia Sztywny Klekot ndz., 30/05/2021 - 10:27
47 Wiktor Lonski Kramarzyny SPECJAL-na Armia ndz., 30/05/2021 - 12:02
54 Krzysztof Luks Gdańsk TRANS ndz., 30/05/2021 - 10:24
41 Krzysztof Manthey Gdańsk R3NO ndz., 30/05/2021 - 10:15
29 Maria Marszałek Gdynia ndz., 30/05/2021 - 10:07
30 Michał Marszałek Gdynia ndz., 30/05/2021 - 10:07
15 Marcelina Miąskowska Ręboszewo Pokemony ndz., 30/05/2021 - 11:05
20 Michał Mizik Gdańsk MMTeam ndz., 30/05/2021 - 12:03
19 Maciej Mizik Chojnice MMTeam ndz., 30/05/2021 - 12:03
24 Adam Mrozik Bydgoszcz Forest Gang ndz., 30/05/2021 - 10:04
11 Iwona Mruk Gdańsk Pandorini ndz., 30/05/2021 - 12:01
80 Paweł Nowak Jankowo Gdańskie ndz., 30/05/2021 - 10:36
21 Arkadiusz Osiński Toruń Ferdek Kiepski Super Star ndz., 30/05/2021 - 10:01
73 Marek Pawluch Kościerzyna ndz., 30/05/2021 - 12:13
36 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan ndz., 30/05/2021 - 10:06
60 Paweł Pruszkowski Kraśnik ndz., 30/05/2021 - 10:13
12 Magdalena Płotka Gdańsk Pandorini ndz., 30/05/2021 - 12:01
17 Katarzyna Radaczyńska-Nieznalska Gdańsk Sapiące Gazele ndz., 30/05/2021 - 11:07
71 Ewelina Radomska Gdańsk Słomiane Bambusy ndz., 30/05/2021 - 11:13
40 Mariusz Rudnicki Wołów ndz., 30/05/2021 - 10:12
48 Artur Rymon Lipinski Władysławowo SPECJAL-na Armia ndz., 30/05/2021 - 12:02
75 Patryk Ryniec Włocławek 2nd ndz., 30/05/2021 - 11:15
22 Iwona Strysik Gdańsk Ferdek Kiepski Super Star ndz., 30/05/2021 - 10:01
16 Elżbieta Studniarz Gdańsk Sapiące Gazele ndz., 30/05/2021 - 11:07
8 Katarzyna Suchcicka Gniewowo KSJ LAS ndz., 30/05/2021 - 11:00
7 Jagoda Suchcicka Gniewowo KSJ LAS ndz., 30/05/2021 - 11:00
6 Sebastian Suchcicki Gniewowo KSJ LAS ndz., 30/05/2021 - 11:00
25 Piotr Światkowski Elbląg Lisowyk ndz., 30/05/2021 - 12:05
23 Tomasz Szot Gdańsk Harpagan/ GR3miasto ndz., 30/05/2021 - 10:03
79 Filip Szyler Gdańsk ndz., 30/05/2021 - 10:19
83 Rafał Warżała Gdynia Nordland ndz., 30/05/2021 - 11:19
42 Stefan Wesołowski Kołobrzeg Cobra Rajd Team ndz., 30/05/2021 - 10:18
68 Filip Wiśniewski Toporzysko Ja z dziadkiem ndz., 30/05/2021 - 11:06
65 Wiesław Wiśniewski Bydgoszcz Ja z dziadkiem ndz., 30/05/2021 - 11:06
53 Sebastian Zabielski Słupsk STOPA Słupsk ndz., 30/05/2021 - 10:21
31 Katarzyna Zaborowska Nakla kozaki ndz., 30/05/2021 - 11:02
32 Alan Zaborowski Nakla kozaki ndz., 30/05/2021 - 11:02
34 Witold Zaborowski Nakla kozaki ndz., 30/05/2021 - 11:02
33 Jan Zaborowski Nakla kozaki ndz., 30/05/2021 - 11:02